• Kişiye Özel Kitap Basımı

  Kitap basmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Güzel anılarınızı barındıran, size özel kitapları basıyor, renklendiriyor ve ölümsüzleştiriyoruz.

  Daha fazla bilgi
 • Gelişmiş Makine Parkımızla hizmetinizdeyiz.

  Sizlere daha iyi, hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için teknolojiyi yakından takip ediyor ve yeni çıkan makineleri parkımıza dahil ediyoruz.

  Daha fazla bilgi
 • Tüm kurumsal çalışmalarınız
  gelişmiş makine parkımızla özenle basılıyor.

  Kartvizit, Broşür, Katalog, Flyer, Özel Dosya ve Klasörler, Ajanda.

  Daha fazla bilgi

Hakkımızda

2004 yılında kurulmuş olan firmamız, dijital baskı ve tanıtım hizmetleri konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefe ulaşmak için, ilgili bütün teknolojileri yakından takip eder ve sizler için işlerimizde uygularız. Tan Dijital Baskı ve Tanıtım Hizmetleri, geçmişten gelen bilgi birikimini siz değerli müşterilerimiz için hayata geçirmeyi kendine hedef edinmiştir. Müşterilerinin istedikleri hedef kitleye çok kısa sürede ve etkin bir biçimde ulaşmak isteyen kişi ve kurumlar için çok çeşitli reklam seçenekleri sunuyor. Malzeme seçeneklerini en kaliteli ürünlerden seçerek işin sürekliliğinden yana olduğunu kendilerine bir ilke edinmiştir.

Dijital Baskı
Matbaa
Kişiye Özel Tasarım
Gelişmiş Makine Parkı